Buitenlamp Brandenburg M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1261

Exclusieve massief bronzen buitenverlichting, buitenlamp type Brandenburg. Deze robuuste muurlamp heeft een decoratieve vormgeving. Deze lamp is uitgevoerd in een zeer zware kwaliteit brons en koper. De Brandenburg bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 lamphouder waardoor deze buitenlamp ook geschikt is voor een LED lichtbron. Een duurzame buitenlantaarn die prachtig aan iedere gevel staat. Al onze producten zijn CE gekeurd. 25 jaar fabrieksgarantie.

Brons/Koper
H:68 B:24 D:41
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Brandenburg M
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:68 CM
Breedte:24 CM
Diepte:41 CM
Doorsnee:24 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st D'dam+P'rend S