Buitenlamp Brandenburg L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1265

Robuuste buitenlamp met een decoratieve vormgeving. Deze lamp is uitgevoerd in een zeer zware kwaliteit Brons en koper. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een LED lichtbron. De Brandenburg is een duurzame buitenlamp die prachtig staat aan iedere gevel. Een verrijking voor uw huis! Al onze producten zijn CE gekeurd. 25 jaar fabrieksgarantie.

Brons/Koper
H:90 B:31 D:47
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Brandenburg L
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:90 CM
Breedte:31 CM
Diepte:47 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Marken+P'rend M