Buitenlamp Brandenburg XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1266

Robuuste buitenverlichting, met een decoratieve vormgeving. Deze lamp is uitgevoerd in een zeer zware kwaliteit brons en koper. De Brandenburg bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 lamphouder waardoor deze buitenlamp ook geschikt is voor een LED lichtbron. Een duurzame buitenlantaarn die prachtig aan iedere gevel staat. Een verrijking voor uw huis! Al onze producten zijn CE gekeurd. Deze massief bronzen buitenverlichting heeft 25 jaar fabrieksgarantie!

Brons/Koper
H:110 B:44 D:68
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Brandenburg XL
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:110 CM
Breedte:44 CM
Diepte:68 CM
Doorsnee:44 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st A'dam+P'rend L