Buitenlamp Katwijk XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1361

Stoere muurlamp, met een landelijke uitstraling. De lamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een gepantserde dubbellaagse poedercoating. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting en is LED geschikt. Een plaatje aan de muur! Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.  Let op de steun wijkt iets af zoals is afgebeeld.

Aluminium
H:110 B:35 D:63
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Katwijk XL
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:110 CM
Breedte:35 CM
Diepte:63 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Amsterdam+K9