Tuinlamp Blackpool

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5038
Oudhollandse klassieke terraslantaarn. Stijlvolle klassieke buitenlamp vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van 2-lagen poedercoating. Dus weerbestendig. 3 Jaar fabrieksgarantie. Deze prachtige buitenlamp is een echt Hollands kwaliteitsprodukt. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder (fitting) en is hierdoor ook geschikt voor LED of energiezuinige lichtbronnen.
Aluminium
H:70 B:22 D:22
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Blackpool
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:70 CM
Breedte:22 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee:20 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; Madrid+K6B