Muurlamp Sorrento hang

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5168
De Sorrento serie is al jarenlang een zeer favoriete serie in onze collectie buitenverlichting. De buitenlampen hebben een hoogwaardige kwaliteit en een zeer voordelige prijs! De vierkante muurlamp is vervaardigd van aluminium en voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De buitenlamp heeft een E27 fitting waardoor de lamp ook LED geschikt is.
Aluminium
H:41 B:20 D:26
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Sorrento hang
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:41 CM
Breedte:20 CM
Diepte:26 CM
Doorsnee:20 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: