Buitenlamp Halle M Brons

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6508

Prachtige massief bronzen buitenlantaarn model Halle 6508. Deze exclusieve strak klassiek vormgegeven bronzen gevellamp heeft weining tot geen onderhoud nodig! Ook geschikt voor plaatsing in en bij kustgebieden. De Halle buitenlamp brons is voorzien van een E27 lampvoet en heldere beglazing. Een handgemaakt Hollands kwaliteits product met 25 jaar fabrieksgarantie!

Brons
H:52 B:25 D:34
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Halle M
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:52 CM
Breedte:25 CM
Diepte:34 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Bergen+K6C