Muurlamp Piccolo

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6522

Handgemaakte muurlamp, met een stoere & landelijke uitstraling. De lamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een gepantserde dubbellaagse poedercoating. Deze buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Een plaatje aan de muur! Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:26 B:13,5 D:15,5
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Piccolo
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:26 CM
Breedte:13,5 CM
Diepte:15,5 CM
Doorsnee:13,5 CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: