Buitenlamp Venlo

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7167
De Venlo muurlamp is een echt Hollands KS kwaliteitproduct. De buitenlamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van een dubbellaags poedercoating. De lamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd. Deze klassieke buitenlamp heeft 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium
H:60 B:25 D:47
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Venlo
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:60 CM
Breedte:25 CM
Diepte:47 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Venlo+K14A