Buitenlamp Brunssum

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7217
Deze muurlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. Deze buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium
H:55 B:21,5 D:30
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Brunssum
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:55 CM
Breedte:21,5 CM
Diepte:30 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Brunssum+K14B