Buitenlamp Essen L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6519

Stijlvolle klassiek landelijke buitenlamp met een hoogte van 87 cm. De Essen L is een prachtige buitenlantaarn van hoogwaardige kwaliteit aluminium afgewerkt met een weerbestendige poedercoating. De Essen L wordt standaard geleverd met een E27 fitting en is geschikt voor diverse lichtbronnen, ook led. Max. 60 watt. De Essen L is een combinatie van de steun Volendam en de K6C een prachtige strak vormgegeven vierkante lantaarnkap.

Aluminium
H:87 B:25 D:42
3 jaar
60 watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Essen L
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:87 CM
Breedte:25 CM
Diepte:42 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Volendam+K6C