Grondspot vierkant

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7062
Grondspot 20 vierkant met E27 lamphouder komt uit de serie exclusieve inbouwverlichting. Deze KS inbouw grondspot is zowel voor binnen als buitenshuis geschikt. De grondspot wordt gebruikt voor inbouw in vloer of grond. De grondspot heeft een kunststof behuizing en een RVS ring. Bij het aansluiten van de inbouw grondspot dient altijd rekening gehouden te worden met een goede afwatering. De grondspot mag niet in water blijven staan. Het aansluiten van de spot dient door een erkend installateur te worden uitgevoerd.
RVS
H:22 B:20 D:22
3 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • RVS-ring
SPECIFICATIES
Naam:Grondspot vierkant
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:22 CM
Breedte:20 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee:20 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP67
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: