Grondspot LED set rond klein

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7070
Deze Led set van 4 ronde inbouw grondspots is een complete set voorzien van 10 mtr. snoer & stekker. Het aansluiten van KS Ledverlichting dient altijd door een erkend installateur te worden uitgevoerd. Voor een goede afwatering de grondspots in een ruim grind-kiezelbed plaatsen. Zorg er tevens voor dat de draadverbinding waterdicht is afgesloten. Iedere inbouw grondspot heeft 6 leds met warm wit licht. 12 V incl. transformator. IP 67
RVS
H:1 B:3,5 D:3,5
1 jaar
12volt incl travo
12V, 4 x ledspot, warm wit licht. 6 leds per spot 3,5cm
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • RVS-ring
SPECIFICATIES
Naam:LED set rond klein
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:RVS
Garantie:1 jaar
Hoogte:1 CM
Breedte:3,5 CM
Diepte:3,5 CM
Doorsnee:3,5 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:12volt incl travo
IP waarde:IP67
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:LED vast
Overige info: