Schijnspot Beamer

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7450

De Beamer is een buitengewoon handige gebruiksvriendelijke LED schijnspot. De Beamer wordt inclusief 5W LED lichtbron geleverd. De schijnspot is 180 graden kantelbaar.  Zeer geschikt om objecten mee aan te lichten of meer diepte in de tuin te creëren. De Beamer is vervaardigd met een GU10 fitting waardoor het verwisselen van de lichtbron mogelijk is.

Aluminium
H:20 B:9 D:13
3 jaar
35 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Aluminium
SPECIFICATIES
Naam:Beamer
Categorie:Schijnspot
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:20 CM
Breedte:9 CM
Diepte:13 CM
Doorsnee:9 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:35 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Ja, 5W LED incl.
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:GU10
Overige info: