Tuinlamp Capital lantaarn 2-lichts

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6599

Een prachtige tuinlamp die gezien mag worden! De Capital lantaarn 2-lichts is een prachtige tuinlamp van zwarte kwaliteit en is toepasbaar rondom uw huis en tuin voor sfeervolle en functionele verlichting. De tuinlamp zorgt voor een zeer luxueuze uitstraling en is tijdloos in het ontwerp. Door zijn bijzondere vormgeving is dit een buitenlamp die bij vele type huizen wordt toegpast, van landelijk tot modern, oogt deze tuinlamp zeer sfeervol.

Op aanvraag ook in andere maten leverbaar of in 1-lichts uitvoering.

Aluminium
H:270 B:70 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Capital lantaarn 2-lichts
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:270 CM
Breedte:70 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:- CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: