Muurlamp Capital L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6602

De Capital L is een prachtige stijlvol, strak vormgeven buitenlamp met vlakke achterzijde. Geschikt voor montage direct aan de muur. De Capital is voorzien van een E27 fitting. Hierdoor kunt u diverse lichtbronnen toepassen waaronder LED verlichting. De Capital is in diverse uitvoeringen en maten leverbaar. Er is ook een kleiner model van deze lamp leverbaar (artikelnummer 6601). Standaard wordt deze wandlamp met een matzwarte poedercoating geleverd. De Capital is er ook in een bronzen uitvoering (artikelnummer 6604).

Aluminum
H:35 B:15 D:15
3 jaar
60 watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Capital L
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminum
Garantie:3 jaar
Hoogte:35 CM
Breedte:15 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee:15 CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rechthoek
Lamphouder:E27
Overige info: