Buitenlamp Hampton RVS

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7323
De Hampton is een prachtig gevelarmatuur met een landelijke strakke uitvoering. De muurlamp is vervaardigd van RVS met een gepantserde laklaag (poedercoating) in de kleur: Zwart. Deze muurlamp is vooral zeer geschikt voor notariswoningen / herenhuizen. Deze buitenlamp heeft een E27 fitting. U kunt dus diverse lichtbronnen gebruiken. Bijvoorbeeld een mooie kooldraadlamp of een energiezuinige spaarlamp. Uiteraard is de Hampton ook LED geschikt.
RVS
H:44 B:22 D:24
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Hampton
Categorie:Muurlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:44 CM
Breedte:22 CM
Diepte:24 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP23
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: