Tuinlamp Sydney terras

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7606

Strakke stijlvolle terraslamp. De Sydney terraslamp heeft heldere beglazing en geeft een prachtige verspreiding van het licht. Een tijdloos design. De sokkel lantaarn Sydney is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en heeft een mooie mat zwarte poedercoating die zorgt voor extra bescherming en weerbestendigheid.  Er is in de serie Sydney ook een pendellamp (hanglamp aan ketting) en twee grotere uitvoeringen van muurlampen leverbaar. 

Combineer met verankeringspaal Spie mini artikelnummer: 5829.

Aluminium
H:60 B:15 D:15
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Sydney terras
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:60 CM
Breedte:15 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee:15 CM
Voetdoorsnee:10 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: