Muurlamp Salo

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7329
Buitenverlichting Trendy en Modern Design. Stijlvol vormgegeven buitenlamp met een luxe uitstraling. De buitenlamp is vervaardigd van metaal en wordt standaard in de kleur zwart geleverd. De muurlamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting waardoor hij geschikt is voor het gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Metaal
H:27 B:22 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Salo
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Metaal
Garantie:3 jaar
Hoogte:27 CM
Breedte:22 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: