Muurspot Ray Up & Down

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7453

De Ray Up & Down is geschikt voor zowel LED als Halogeen lichtbronnen met een GU10 fitting max. 35 Watt. De Ray muurspot is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. De ronde zwarte spot zorgt voor sfeervolle en functionele verlichting. Deze buitenlamp is speciaal voor vochtige buitenomgevingen ontworpen IP54. De Ray Up & Down is ook verkrijgbaar als Downlighter onder artikelnummer 7454.

Aluminium
H:21 B:8 D:11
3 jaar
2x 35 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Ray Up & Down
Categorie:Muurspot
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:21 CM
Breedte:8 CM
Diepte:11 CM
Doorsnee:8 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:2x 35 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:2 x GU10
Overige info: