Wandspot Ambient Up & Down

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7491

Deze prachtige Up & Down lighter wandspot is vervaardigd van aluminium en wordt geleverd in de kleur zwart. De 2 x GU10 fitting biedt de mogelijk een energiezuinige LED lamp toe te passen. De Ambient Up & Down zwart heeft een zeer mooie lichtuitval in twee richtingen, zowel omhoog als omlaag.

Dit armatuur schijnt dus zowel naar boven als naar beneden. Het is ook mogelijk om deze horizontaal te monteren zodat hij naar links en rechts schijnt.

Combineer dit armatuur met de GU10 Power Led 5876, dit is een mooie energiezuinige LED lamp met een cob led module, perfect voor muurspots, wandspots en tuinspots. Een duurzame en energiezuinige lichtbron met een verbruik van slechts 3 watt, vergelijkbaar met een traditionele halogeenspot van 40 - 50 watt. Deze ledlamp geeft een mooie warme kleur licht, 2700K. 

Aluminium
H:24 B:9 D:14
3 jaar
2 x 35 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Ambient Up & Down
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:9 CM
Diepte:14 CM
Doorsnee:- CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:2 x 35 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:GU10
Overige info: