Muurspot Segment S

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7495

Deze prachtige buitenlamp, de Segment S Led up & down wandspot,  is gemaakt van een hoge kwaliteit aluminium, dit geeft de lamp een luxe uitstraling. De Segment S Led wordt inclusief 2 x 3 watt LED geleverd, warm wit licht, 3000K. De energiezuinige LED-lamp geeft een sfeervol warm wit licht wat zorgt voor een aangename sfeer en heeft een zeer lange gebruiksduur. De Segment S Led geeft zowel naar boven als naar beneden licht. De Segment S Led is bovendien IP54 gecertificeerd en bestand tegen alle weersinvloeden. De Segment Small Led wordt geleverd in de kleur zwart.

Aluminium
H:6,5 B:9 D:6,5
1 jaar
2 x 3 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Segment S
Categorie:Muurspot
Materiaal:Aluminium
Garantie:1 jaar
Hoogte:6,5 CM
Breedte:9 CM
Diepte:6,5 CM
Doorsnee:- CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:2 x 3 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Ja
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:LED vast
Overige info: