Muurlamp Brick

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7497

Deze functionele buitenlamp, de Brick muurlamp, is gemaakt van een hoge kwaliteit aluminium, dit geeft de lamp een luxe uitstraling. De Brick is geschikt voor zowel LED als halogeen lichtbronnen met een E27 fitting max. 10 Watt. De Brick muurlamp is IP54 gecertificeerd en bestand tegen alle weersinvloeden. De Brick wandlamp wordt geleverd in de kleur zwart en heeft een matte beglazing. 

Aluminium
H:12 B:25 D:10
3 jaar
10 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Brick
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:12 CM
Breedte:25 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee:- CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:10 Watt
IP waarde:IP54
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rechthoek
Lamphouder:E27
Overige info: