Tuinlantaarn Lyon

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 504

Prachtige en stijlvolle lantaarn, een eye catcher in iedere tuin. De lantaarn is geheel uitgevoerd in een hoogwaardige kwaliteit aluminium, welke voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. De bol is gemaakt van polycarbonaat en is weersbestendig. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting en is LED geschikt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar.

Combineer met betonblok groot artikelnummer: 5801.

Aluminium
H:255 B:83 D:83
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Lyon
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:255 CM
Breedte:83 CM
Diepte:83 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee:30 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; KS2+4L+4xBOL30