Wandlamp Madeira

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7154

Madeira Muurlamp is een prachtige klassieke buitenlamp. Deze buitenlamp is gemaakt van Aluminium en voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De Acryl PMMA bol wordt incl. E27 lamphouder geleverd. Dit maakt deze buitenlamp ook geschikt voor energiezuinige lichtbronnen. Ook LED. De bolvormige Madeira serie zorgt voor een bijzondere sfeer van de tuin in de donkere uurtjes. Creeert een prachtig licht- en schaduwspel.

Aluminium
H:47 B:25 D:41
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Madeira muurlamp
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:47 CM
Breedte:25 CM
Diepte:41 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee:- CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: