Tuinlantaarn Madeira 3-lichts

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7155

De Madeira 3-lichts tuinlamp is een prachtige klassieke tuinlamp. Deze tuinlantaarn is gemaakt van aluminium. De tuinlamp is voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De Acryl PMMA bollen worden incl. E27 lamphouder geleverd. Dit maakt deze tuinlantaarn ook geschikt voor energiezuinige lichtbronnen. Ook LED. De bolvormige Madeira serie zorgt voor een bijzondere sfeer van de tuin in de donkere uurtjes. Creeert een prachtig licht- en schaduwspel.

Combineer met verankeringspaal Spie 2 artikelnummer: 5819.

Aluminium
H:238 B:80 D:80
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Madeira 3-lichts
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:238 CM
Breedte:80 CM
Diepte:80 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee:23 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; Paal+3xAlu.FL+BL25