Buitenlamp Amsterdam XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1215

Nostalgische handgemaakte buitenlamp vervaardigd van gegoten aluminium, uitgevoerd met koper deksel. Een sierraad voor uw huis. De lamp beschikt over een E27 fitting en dit maakt hem geschikt voor kooldraad, LED of energiezuinige lichtbron. Een sierraad voor aan uw gevel! De Amsterdam muurlamp is afgebeeld in de uitvoering zwart/koper artikelnummer: 1215K4. Deze muurlamp is ook leverbaar in het antraciet/koper artikelnummer: 1215K7.

Aluminium/Koper
H:115 B:37 D:63,5
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Amsterdam
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:115 CM
Breedte:37 CM
Diepte:63,5 CM
Doorsnee:37 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Amsterdam+K2A