Muurlamp Scheveningen XL Brons

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1280

Deze nostalgische buitenlamp is door KS Verlichting vervaardigd van een zeer hoge kwaliteit brons en koper. Deze prachtige gevellamp straalt exclusiviteit & klasse uit door de stijlvolle afwerking. De Scheveningen is onverwoestbare en zeer geschikt voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. 25 jaar fabrieksgarantie.

De XL versie heeft een hoogte van 115cm en is groter dan afgebeeld (dit is de Scheveningen L met een hoogte van 86cm).

Brons/Koper
H:115 B:37 D:63,5
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Scheveningen XL
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:115 CM
Breedte:37 CM
Diepte:63,5 CM
Doorsnee:37 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st.Amsterdam + K2a open schoorsteen Brons