Buitenlamp Amstel M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1291

De Amstel buitenlamp is een authentieke buitenlamp (handgemaakt) van hoogwaardige kwaliteit. De buitenlamp is vervaardigd van aluminium en koper en is voorzien van een dubbellaagse gepantserde laklaag (2-lagen poedercoating). Prachtige exclusieve vormgeving. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder en is ook LED geschikt. Een uniek exclusief KS kwaliteitsproduct. De Amstel is op de afbeelding uitgevoerd in het zwart/koper artikelnummer: 1291K4. Deze lamp is ook verkrijgbaar in het antraciet/koper 1291K7. De Amstel buitenlamp is op aanvraag leverbaar met echt glas. 

Aluminium/Koper
H:58 B:22 D:44
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Amstel M
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:58 CM
Breedte:22 CM
Diepte:44 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Amstel klein+K4B