Buitenlamp Chateau Brons

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1296
De exclusieve buitenlamp Chateau is nieuw in de uitgebreide collectie van KS. Deze muurlamp heeft een massief bronzen steun en een koperen deksel. Doordat de Chateau buitenlamp is voorzien van een E27 fitting kunt u diverse soorten lichtbronnen gebruiken. Bijvoorbeeld een prachtige kooldraadlamp of indien u dit wenst een energiezuinige spaarlamp of LED. Dit prachtige gevelarmatuur is volledig onderhoudsvrij.
Brons/Koper
H:40 B:30 D:35
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Chateau Brons
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:40 CM
Breedte:30 CM
Diepte:35 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Hoorn brons+Koper deksel