Wandlamp Volendam met kronen L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1304
Nostalgische buitenlamp, vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en wordt geleverd met een koperen deksel met kronen. De aluminium steun is voorzien van een dubbellaags poedercoating. De lamp beschikt over een E27 fitting. Dus ook geschikt voor LED. Een plaatje voor aan de gevel. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaarsfabrieksgarantie.
Aluminium/Koper
H:100 B:30 D:44
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Volendam 1 met kronen
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:100 CM
Breedte:30 CM
Diepte:44 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Volendam+K3A+kr.