Muurlamp Ouddorp

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1476
De Ouddorp is een nostalgische buitenlamp door KS Verlichting vervaardigd van een zeer hoge kwaliteit brons en koper. Deze onverwoestbare buitenverlichting is zeer geschikt voor bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst. Deze bronzen buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. 25 jaar fabrieksgarantie.
Brons/Koper
H:57 B:19 D:30
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Ouddorp
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:25 jaar
Hoogte:57 CM
Breedte:19 CM
Diepte:30 CM
Doorsnee:18 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Enkhuizen+M29