Muurlamp Sonn + bewegingssensor

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7335

Trendy en stijlvolle vormgegeven muurlamp, met een luxe uitstraling. De lamp is volledig uitgevoerd in RVS. De lamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting en is uitgevoerd met een bewegingsmelder / bewegingssensor. In deze lamp kan het beste een halogeen lichtbron toegepast worden. Al onze producten / buitenverlichting zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Werkzame hoek: Ca 100° graden. 
Max. werkzame afstand: Ca 8 meter, dit hangt af van de weersomstandigheden en de montagehoogte. 

RVS
H:18 B:26 D:11
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • RVS
SPECIFICATIES
Naam:Sonn + bewegingssensor
Categorie:Muurlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:18 CM
Breedte:26 CM
Diepte:11 CM
Doorsnee:26 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Ovaal
Lamphouder:E27
Overige info: