Tuinlamp Jura

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7394

Trendy en stijlvolle vormgegeven tuinlamp, met een luxe uitstraling. De lamp is volledig uitgevoerd in RVS. De lamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Combineer met verankeringspaal Spie mini artikelnummer: 5829.

RVS
H:21 B:10 D:10
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • RVS
SPECIFICATIES
Naam:Jura
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:RVS
Garantie:3 jaar
Hoogte:21 CM
Breedte:10 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee:10 CM
Voetdoorsnee:10 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: