Tuinlamp Urban

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7564

Trendy vormgegeven buitenlamp, met een luxe en moderne uitstraling. De lamp is volledig uitgevoerd in het aluminium en is voorzien van een dubbellaagse zwarte poedercoating. De lamp geeft sfeer aan iedere tuin. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting, welke hem ook geschikt maakt voor gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:26,5 B:25 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Urban
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:26,5 CM
Breedte:25 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee:25 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP65
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: