Uithangbord smal

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5604

Klassiek uithangbord vervaardigd door KS Verlichting van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en voorzien is van een dubbellaags poedercoating . Dit naambord is een echt kwaliteitsproduct met een exclusieve uitstraling. Het bord wordt exclusief tekst geleverd en is in twee maten leverbaar. Beschrijfbare ruimte tekstvlak bord is H:15 cm x B:53 cm.

Aluminium
H:65 B:13 D:80
3 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Uithangbord smal
Categorie:Tuinaccessoires
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:65 CM
Breedte:13 CM
Diepte:80 CM
Doorsnee:13 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:Vierkant
Lamphouder:n.v.t.
Overige info:Combinatie van; st+Uithangbord