Wegwijzer Cambridge

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5614

Deze 4-punts wegwijzer heeft een prachtige exclusieve uitstraling. De Cambridge is een echt KS kwaliteitsproduct. De lantaarnkap en de wegwijzer punten zijn vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en voorzien van een dubbellaagse gepantserde laklaag.

Dit is een standaard uitvoering de wegwijzer is ook leverbaar met meer punten (maximaal 10). Of met een prachtige lantaarnkap. Uiteraard is het ook mogelijk om ipv de KS1 (lantaarnpaal) een ander model paal te kiezen (prijs op aanvraag). De Cambridge wordt zonder tekst geleverd. Combineer met betonblok groot artikelnummer: 5801.

Aluminium
H:260 B:150 D:150
3 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Cambridge
Categorie:Tuinaccessoires
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:260 CM
Breedte:150 CM
Diepte:150 CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee:30 CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:Vierkant
Lamphouder:n.v.t.
Overige info:Combinatie van; KS1+4-punts wegwijzer