Naambord C

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5621

Dit klassiek vormgegeven naambord is een echt kwaliteitsproduct met een stijlvolle uitstraling. De naamplaat is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. Het bord wordt exclusief tekst geleverd en is in verschillende maten leverbaar. Beschrijfbare ruimte tekstvlak bord is H:10 x B:22,5 cm.

Aluminium
H:30 B:7 D:29
3 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Naambord C
Categorie:Tuinaccessoires
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:30 CM
Breedte:7 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:7 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:Vierkant
Lamphouder:n.v.t.
Overige info:Combinatie van; st+Naambord